HAKKIMIZDA

Phytoadvance
ALCHEM International

Alchem, 1935’te kurulmuş olup, fitoterapi alanındaki yolculuğu 85 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

Dünyada en büyük bitkisel aktif hammadde üreticileri arasında yer alan Alchem’e ait üretim tesislerinde yıllık yaklaşık 6.500 ton ekstraksiyon yapabilme kapasiteleri bulunmaktadır. Amerika, Avrupa ve Asya dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanında ilaç ve kozmetik sanayisine aktif hammadde tedarik etmektedir.

Phytoadvance
Belgelendirilmiş Güvenilirlik!
  • Alchem International tesisleri, A.B.D. Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Dünya Sağlık Örgütü ve Fransız Sağlık Ürünleri Güvenliği Dairesi tarafından belgelendirilmiştir.
  • Uluslararası kuruluşlardan biri olan CRISIL tarafından da derecelendirilmiş bulunmaktayız.
  • GMP standartlarındaki üretim yapan tesislerimiz, bağımsız otoriteler tarafından periyodik aralıklarla denetlenmektedir.
  • Son teknolojik alt yapıya sahip araştırma ve geliştirme birimlerimiz ile tesisimizde tüm testleri yoğun ve detaylı aşamalar ile incelemekteyiz.
alchemLife
Phytoadvance
Sağlığın doğadan geldiğine inanıyoruz!

Bir Alchem iştiraki olan alchemLife olarak bizler; sağlığın holistik bir yaklaşım ile değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Doğadan aldığımız ilham ile alchemLife tesislerinde son teknolojik donanımla geliştirilen ürünlerimiz ile Bilimsel Fitoterapi’de lider olma misyonumuzla yola devam ediyoruz.

Phytoadvance
Gücümüzü bilimden alıyoruz!

Geliştirdiğimiz PhytoAdvance™ teknolojisi sayesinde,

1. Formüllerimizde bitkisel aktiflerin optimum dozunu bütüncül dengede elde edebilecek özel ekstraksiyon methodları kullanıyoruz.

2. Birden fazla bitki içeren formüllerimizde, maksimum sinerjistik etkiyi sağlayacak oranları hesaplayabiliyoruz.

3. Nihai formülasyonlarda azami biyoyararlanımı güvence altına alıyoruz.

Phytoadvance
Tecrübeliyiz!

Avrupa merkezli klinik merkezler ile 20 yılı aşkın süren ARGE ve ÜRGE araştırmalarımızın sonucunda, her bir bitki için topraktan başlayan yetiştirilme ve toplanma serüveninden, hastalar ile yapılan klinik araştırma safhalarına kadar geçen süreçte bir dizi patentli bilgi birikimimiz ve deneyimimiz mevcuttur.

Phytoadvance
İddalıyız!

Tüm alchemLife ürünleri, doğa tarafından sunulabilecek ‘en kaliteli, etkin ve güvenilir’ destek ürünlerini temsil etmektedir.

Tüm alchemLife ürünlerinin etkinliği ve güvenilirliliği; Avrupa merkezli kliniklerde, yapılan çalışmalar ile ispatlanmıştır.